ZAPISY TROPHY SZCZECINEK 2021

To już dziś! O godz. 18:00 na naszej stronie www.wedkarskiszczecinek.pl rozpoczną się zapisy do IV edycji zawodów TROPHY SZCZECINEK!

Aby się zarejestrować należy wejść w zakładkę Trophy Szczecinek (w prawym górnym rogu strony) i z menu wybrać zakładkę „Rejestracja”. Tam o godz. 18:00 pojawi się formularz zgłoszeniowy do wypełnienia. Wszystkie pola w formularzu muszą zostać wypełnione, inaczej proces rejestracji nie zostanie zakończony.

Dane niezbędne do wypełnienia formularza to: nazwa teamu, imię i nazwisko kapitana, imię i nazwisko zawodnika, numer telefonu do kontaktu, adres e-mail, rozmiar koszulki kapitana oraz zawodnika.

Ostateczna lista zakwalifikowanych teamów zostanie opublikowana we wtorek – 28 września 2021r. o godzinie 12:00 na stronie www.wedkarskiszczecinek.pl oraz na profilu FB TROPHY SZCZECINEK. Gdy to nastąpi zakwalifikowane Teamy zostaną poinformowane drogą mailową jakie kolejne kroki trzeba będzie podjąć, aby rejestracja została zakończona. W tym mailu również zostanie podany numer konta, na który trzeba będzie wpłacić wpisowe.

POWODZENIA!