TROPHY SZCZECINEK 2021!

Szanowne Wędkarki, Szanowni wędkarze!

Tak jak już informowaliśmy wcześniej, w dniach od 14 do 17 października bieżącego roku, spotykamy się na zawodach Trophy Szczecinek 2021. Jedyna zmiana jaka dotyczy samej imprezy to noclegi. W obecnej sytuacji , nie możemy tego wziąć na siebie, więc będzie to w Waszym zakresie.

No, ale do meritum. Wpisowe na zawody to 1300 zł od pary. Dlaczego tyle? Wartość nagród pieniężnych, uroczyste otwarcie i zakończenie, catering nad wodą, obsługa ratownicza, ochrona łodzi nad wodą – zostawiamy to wszystko jak w latach poprzednich, stąd cena.

Zapisy ruszą 23 września, o godzinie 18:00. Zapisy będą możliwe jedynie przez stronę internetową www.wedkarskiszczecinek.pl w zakładce “TROPHY SZCZECINEK”. Ze względów bezpieczeństwa ograniczamy ilość uczestników do 100 teamów (200 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

O wszystkim co dotyczy Trophy będziemy Was teraz na bieżąco informować poprzez profil FB Trophy Szczecinek. Liczymy na to, że wzorem lat ubiegłych, kolejna odsłona szczecineckich zmagań, na długo zapadnie w pamięci wszystkich jej uczestników.

Do zobaczenia w #Szczecinek!