ZAPISY DO II WIERZCHOWSKIEGO MEMORIAŁU KAROLA ZACHARCZYKA!!!

PO RAZ DRUGI RUSZYŁY ZAPISY DO WIERZCHOWSKIEGO MEMORIAŁU KAROLA ZACHARCZYKA!!!

W związku z panującą od kliku miesięcy sytuacją w kraju zmuszeni byliśmy przesunąć zawody o kilka miesięcy. Na szczęście udało nam się ustalić nowy termin zawodów! II Memoriał Karola Zacharczyka odbędzie się w dniach 25-26 września 2020 roku! Zapraszamy do zapisów!

Aby upamiętnić wyjątkowego wędkarza i promotora walorów jeziora Wierzchowo Karola Zacharczyka, Towarzystwo Miłośników Jeziora Wierzchowo wraz z Gminą Szczecinek, Powiatem Szczecineckim, Szczecinecką Lokalną Organizacja Turystyczną oraz Samorządową Agencją Promocji i Kultury organizują spinningowe zawody wędkarskie parami z łodzi.

Zawody odbędą się w dniach 25 – 26 września 2020 roku. Bazą będzie OW Orawka, a rywalizacja odbywać się będzie na wodach jeziora Wierzchowo. Zwycięzców wyłoni średnia długość trzech największych szczupaków złowionych przez team (wymiar minimalny 60cm). Organizatorzy zawodów zapewniają nagrody dla zwycięzców oraz niezapomnianą biesiadę wędkarską połączoną z zabawą.

Wpisowe:
– 250zł za osobę (cena obejmuje dwa noclegi w OW Orawka + sobotnie ognisko + upominki od organizatorów)
-150zł za osobę (cena bez noclegów + sobotnie ognisko + upominki od organizatorów).

Zakwaterowanie w domkach 4-6 osobowych (liczba dostępnych miejsc noclegowych – 60). Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc noclegowych prosimy o informację o tym, z kim uczestnicy chcą być zakwaterowani. Organizatorzy nie zapewniają środków pływających

Aby zgłosić udział swojej drużyny w zawodach należy:

1. Przesłać wypełniony formularz (do pobrania na stronie www.szlot.pl) na adres e-mail sekretariat@szlot.pl . Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zawodów.

2. Po otrzymaniu drogą mailową potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia od organizatora – SzLOT – należy dokonać wpłaty wpisowego, wg. Podanego cennika, w ciągu 7 dni, na konto Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

nr konta: 86 8566 1042 0500 5231 5004 0001
Tytułem: MKZ 2020 oraz imiona i nazwiska zawodników oraz OBOWIĄZKOWO nazwę Teamu!
Istnieje możliwość wystawienia faktury po uprzednim poinformowaniu organizatorów (SzLOT).

Regulamin i formularz zgłoszeniowy (pliki do pobrania):