Galeria Zdjęć – II Zawody Spinningowe z łodzi Osób Niepełnosprawnych 15-17.06.2018

Druga edycja Spiningowych Zawodów Wędkarskich Z Łodzi Osób Niepełnosprawnych już za nami. O tych zmaganiach można by pisać bardzo dużo, ale nie o to chodzi. Najważniejsze jest to, że osoby, które w różny sposób doświadczone przez los, kolejny raz udowodniły jaką siłę ma pasja. Uśmiechy, gesty sympatii i życzliwości, pomoc, radość ze wspólnego spotkania i rywalizacji dominowały na jeziorze Trzesieko w Szczecinku w dniach 15-17 czerwca 2018 roku. W szczecineckich zmaganiach zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy, ale wypada także podać, kto najlepiej wstrzelił się w gusta chimerycznie żerujących drapieżników.

Na najwyższym stopniu podium zawodów stanął Eugeniusz Błaszczak z Warszawy, łowca m.in. jedynego szczupaka zawodów. Na drugim miejscu uplasował się Rafal Pankiewicz ze Złotkowa, a na trzecim Roman Nosiadek z Wodzisławia Śląskiego. Dalsze miejsca zajęli: Janusz Roksela, Józef Florek (łowca największego okonia), Michał Szyćko, Robert Świerczewski, Wiesław Frąchowicz, Miłosz Smuga i Mariusz Pruchiński.

Równolegle do rywalizacji spinningistów odbywały się zawody dzieci i młodzieży ze SOSW Szczecinek oraz z sekcji Grupa wędkarska „catch&release” działającej przy Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku Ceremonię zakończenia zmagań i dekoracji zwycięzców swoją obecnością uświetnili v-ce burmistrz Daniel Rak, prezes ZG PZW Teodor Rudnik Jr. i radny Marcin Kaszewski.

Sponsorami tej edycji zawodów byli: Miasto Szczecinek, Fox Rage, Sneck, Garmin, Fishing Madness – Pro Fishing Wear & Graphic Design, Mistrall, Berkley, Lureleader Polska, Spinmad, Mitchell, Deeper, Water King, Rybomania, Realistic Shad, Wiley X, Sokołów; Organizatorzy: Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna, SAPiK, OSIR Szczecinek, Wędkarze Bez Barier i Koło PZW Jesiotr działające w Szczecinku!

Loading Images